OM kód: 203049/025 | 7300 Komló, Vájáriskola u. 1.

2024. márc. 23.

TA

Magyar Kerékpáros Szövetség liga kupájának 1. fordulója (3G Kupa)

Rétyi Árpád testnevelő tanár beszámolója

Tanulónk Tóth Kevin a Diákolimpia döntő előtt sem pihent. Március 24.-én Tótvázsonyban versenyzett. A Magyar Kerékpáros Szövetség liga kupájának 1. fordulója (3G Kupa) került megrendezésre. Ez egy mezőnyverseny volt 73km amiben 1200m szintemelkedés volt, szóval síknak nem mondható úton versenyeztek. Kb 60 induló volt akik közül Kevin az abszolút 5. helyen végzett, korosztályában (U17) pedig 2. helyet szerezte meg. Nagy gratuláció, csak így tovább!

Bővebben: Facebook