OM kód: 203049/025 | 7300 Komló, Vájáriskola u. 1.

2024. márc. 27.

TA

Országúti Kerékpár Diákolimpia Országos Döntője

Rétyi Árpád testnevelő tanár beszámolója.

Március 28.-án Debrecenben tartották az országúti kerékpár Diákolimpia országos döntőjét. A verseny egyenkénti indulásos időfutam volt. Iskolánkat Tóth Kevin képviselte. Kevin az "A" kategóriában indult, ami azt jelenti, hogy ebben a csoportban indultak ennek a korosztálynak az ország legjobbjai. Az időjárás nem volt kegyes hozzájuk, erős viharos szél volt végig. Kevin a 38 induló közül a 19. helyet szerezte meg, ami igen szép eredmény, ilyen időjárási viszonyok között. Diákunk a délutánt se töltötte pihenéssel, sőt a másnapot se mert a Főnix kupán indult több versenyszámban, ahol az egyik versenyszámban az előkelő 10. helyen végzett, és a többiben is hasonló helyezéseket ért el. Kevinnek sok gratuláció, és bízok benne jövőre még előrébb végez. Jó pihenést!

Bővebben az iskola Facebook oldalán: Baranya Vármegyei SZC Komlói Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium